Pracuji s profesionální přírodní vlasovou kosmetikou Natulique a to bez použití chemie. Objednávky příjmám na tel.: +420 736 535 413

Balíček Beauty Hair

Důkladně společně zkonzultujeme kvalitu vašich vlasů, navrhneme změnu barvy a účesu. Začínáme vždy hloubkovou detoxifikací. Po hloubkové očistě přijde barvení. Budeme zesvětlovat, melírovat, setkáte se i s vrcholnými technikami, jako například Balayage. Po barvení a ochranné péči přijde střih. Celkem 5,5 hodiny péče v Kadeřnictví Klára.

7 000 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Balíček Beauty Hair
Balíček Beauty Hair
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA
BIO
100% BIO
přírodní vlasová kosmetika
Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
ke každé objednávce
Kadeřnictví Klára
KADEŘNICTVÍ KLÁRA
výdejní místo
Doručení
DORUČENÍ DO 24 HODIN
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

PEČLIVOU KONZULTACÍ ZJISTÍME CO JE PRO VÁS NEJLEPŠÍ

Co vás čeká?

Důkladně společně zkonzultujeme kvalitu vašich vlasů, navrhneme změnu barvy a účesu. Budu zkoumat poškození, kvalitu, nedostatky a možnosti nápravy. Zeptám se, jak jste se o vlasy doposud starala a jakými procesy si vaše vlasy doposud prošly. Díky tomu určím, co potřebují a na co si musíme dát pozor. Pokud jste například doposud používala nekvalitní barvy z drogerií, nebo jinou variantu chemické nálože budou vaše vlasy slabé, suché a plné toxinů. Toto napravíme, abychom je při dalším barvením ještě víc nepoškodily. Problematické jsou i nekvalitní střihy z minulosti na které se rovněž zaměříme.

0,5 hodina

TEĎ PŘIJDE CHVILKA VAŠÍ KRÁSY A VEZMU SI VÁS DO PARÁDY...VLASY BUDEME ČISTIT, BARVIT A STŘÍHAT!

Co vás nemine?!

Po konzultaci už jdeme do akce. Čeká vás profesionální, ale uvolněná péče, za použití těch nejlepších produktů přírodní vlasové kosmetiky Natulique.

Začínáme vždy hloubkovou detoxifikací. Vlasy musíme zbavit nánosů minerálů, chemikálií a jiných škodlivých látek, které se v nich hromadí. Dolů musí jít i stará barva, která je často příliš agresivní a plná toxinů. Vše naštěstí vyřeší čištění vlasů Malibu C.

1 hodina

Po hloubkové očistě přijde barvení. Budeme zesvětlovat, melírovat, setkáte se i s vrcholnými technikami, jako například balayage. Procedura často zabere i několik hodin, ale nepohodlí se bát nemusíte. Bude o Vás dobře postaráno včetně pohoštění.

3 hodiny

Po barvení a ochranné péči přijde střih. Pryč půjdou roztřepené konečky, nerovnosti a jiné chyby předchozích kadeřníků. Konečný styl přizpůsobíme druhu vašich vlasů a tvaru obličeje. Ostřihané vlasy omyjeme, ošetříme kosmetikou Natulique a nakonec vyfoukáme. Samozřejmostí proměny k vysněné kráse je pečlivý styling. Během proměny k vysněné kráse vám předám všechny své rady a triky, aby i vaše domácí péče byla jako ze salónu.

1 hodina

Celkem 5,5 hodiny proměny v Kadeřnictví Klára