Ještě nedávno bylo nemyslitelné, že byste docílili krásné studené či perleťové blond anebo kovové hnědé za pomoci přírodních barev. U blond odstínů se často neobejdeme bez nežádoucího poškození vlasů. Tmavé barvy zase často způsobují alergické reakce. Je opravdu těžké najít v salonu barvy, které respektují lidské zdraví a zároveň nabízí výsledky, které zákazníci očekávají – maximální lesk, zdravé vlasy, perfektně zakryté šediny a stabilitu odstínů.
 
     Jak ale docílit krásných odlesků tak, aby vlasy a lidské zdraví zůstaly nepoškozené a abychom mohli s klidným svědomím klientku pustit domů? Je vůbec možné najít na trhu barvy, které tyto požadavky splňují? Anebo se klientky, které chtějí “zdravé” barvení musí spokojit s henou, případně barvení za pomoci červené řepy a heřmánku a smířit se s tím, že barva nebude dokonalá, a že šediny nebudou probarvené?
 
     Jako profesionálního kadeřníka mě velmi těší, že dnes již klientům můžeme nabídnout mimořádně kvalitní barvící služby, aniž bychom museli obětovat naše zdraví či zdraví klientů. Krásným příkladem jsou přírodní, profesionální barvy Natulique. Jedná se o klasické oxidační barvy, kde byl obsah chemie potlačen na to nejnutnější minimum. Barvy obsahují 98,02% přírodních ingrediencí, jsou bez amoniaku (a tedy bez zápachu), bez parabenů, bez PPD a resorcinolu (vybrané odstíny). Obsah 8 BIO certifikovaných olejů zaručuje, že vlasy jsou po nabarvení nádherné – struktura vlasů se promění již po prvním nabarvení, je dosaženo maximálního lesku a hydratace, šediny jsou perfektně zakryté a barva se nevymývá, protože vlasy nejsou po barvení poškozené (porézní).
 

Přesvědčte se i vy o tom, jaké úžasné možnosti barvení v dnešní době máme.